bahco_1150_12hp
bahco_1150_12hp
bahco_1150_12hp
bahco_1150_12hp
bahco_1150_12hp
bahco_1150_12hp
BAHCO 1150-1/2H/P schuifmaat roestvaststaal mechanisch, metrisch en inch-maten
Productomschrijving:
  • Mechanische schuifmaten
Kenmerken:
  • Gemaakt van gehard roestvast staal (4CR13)
  • Bereik 0-150 mm of 0-6"
  • Maten: Inch en mm
  • Resolutie van 0,05 mm
  • Gemakkelijk te lezen mechanische schuifmaat van 150 mm
  • Zelfsluitend schuifmechanisme
  • Geschikt voor interne, externe en dieptemetingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Meetbereik: 150 mm
  • Aflezing: 0,05 mm
  • Lengte bek: 40 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150129263
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 1150-1/2H/P
Meetbereik
150 mm
Aflezing
0,05 mm
Lengte bek
40 mm
Afmeting verpakking
9 x 75 x 235 mm
Lengte verpakking mm
235 mm
Breedte verpakking mm
75 mm
Totale lengte mm
150 mm
Hoogte verpakking mm
9 mm